Gizlilik ve Güvenlik

Kullanatfabrikasi.com, üyelerinin internette güven içerisinde alışveriş yapabilmeleri için online ödeme sistemleri konusunda uzman PayU firması ile işbirliği içerisindedir. 18 ülkede 100.000’nin üzerinde işletme ile çalışmakta olan PayU, Visa ve MasterCard ile koordineli olarak faaliyet göstermektedir.

KullanatPazari.com’da kredi kartı kullanarak yapacağınız ödemelerinizin güvenliği 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanır. SSL, halen dünyada en yaygın olarak kullanılan şifreleme teknolojisidir. SSL teknolojisiyle taşınan veriler önce şifrelenir, daha sonra ise sadece güvenlik sertifikası ve anahtarı olan bir kurumun sisteminde deşifre edilerek çözülebilir.
Güvenlik konusunda en son teknoloji ürünleri kullanan PayU, kendisine gönderilen kart bilgilerini banka sistemleri aralığıyla kontrol eder ve uygun ise ödemeyi onaylar.

Akbank ve Yapı Kredi kartları ile alışveriş yapan müşterilerimiz ekstrelerinde, bu alışverişe istinaden, "işyeri adı" kısmında "PayU_TR-www.kullanatfabrikasi.com” ifadesini, diğer banka kartları ile alışveriş yapanlar ise ekstrelerinde “PayU Ödeme Hizmetleri” açıklamasını görmektedir.

Kullanatfabrikasi.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Beğendiklerim Menü 0 0.00₺
Yukarı